Projelendirme

Asansör Projelendirme işlemi yapıların proje çizimi aşamasında başlar. İyi bir asansör projelendirmesi, yapının mimarisini bozmadan, maksimum verim sağlayan ve minimum alan kaplayan, ihtiyacı en uygun şekilde karşılayacak bir asansörün dizaynını tarif etmelidir.

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için, almış olduğumuz siparişlerin teknik detay ve projelendirmeleri, mühendislerimiz ve teknik ekibimiz tarafından detaylı olarak hazırlanmakta ve üretim süresince kontrol edilmektedir.

Hazırlanan çizim ve dökümanlar kısa bir zamanda gerekli departmanlara ulaştırılır. Projelendirme işlemleri müşteri isteği ve danışmanlarımız tarafından belirlenecek olan asansör adet, kapasite model ve özellikler mühendislerimiz tarafından onaylandıktan sonra fiyatlandırmak için pazarlama departmanımıza gönderilir.

Müşteri ile sağlanmış olan mutabakat sonrası mühendislerimiz çizimleri tekniklere devreder ve projelendirme işlemi sonuçlanmış olur.
Bu proje desteği, bina tasarımcılarına ve yatırımcılarına, ihtiyaçlarını belirlemek ve karşılaşabilecekleri olası sorunları öngörmekte yardımcı olmaktadır.

× WhatsApp Destek