HAKKIMIZDA

15 Yıllık Tecrübe

Asansör sektöründe; montaj, modernizasyon ve servis alanlarında; müşteri memnuniyetini, can ve mal güvenliğini üstün tutarak yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir.

Güvenlik kavramının öneminin sonuna kadar farkında olan ekibimizle, asansör hizmetlerimizde can ve mal güvenliğiniz başta olmak üzere memnuniyetinizi ön planda tutmak, teknolojik gelişmelerin ışığı ile daha iyiyi ve doğruyu bulmak vizyonumuz olmuştur.

Sektörde ki güven eksikliğini dolduran Bade Asansör yatırım ve çalışmalarını “güvenlik” merkezli yapmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, uluslararası kaliteyi yakalayan ve sektörü iyi analiz eden Bade Asansör, başarı grafiğini her geçen gün daha yukarı çekmek için çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Yaptığımız işin bilincinde olarak , İnsana ve çevreye saygı ilkesine bağlı kalarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak, kaliteli ve düşük maliyetli çözümler sunmak emniyetli ve uzun ömürlü sistemler geliştirmektir.

Misyonumuz

Daima yenilikçi ve kaliteli ekibimiz ile tüm müşterilerimize ve topluma güvenilir, kaliteli hizmet sunmak öncelikli çalışma ilkelerimizden olmuştur.

× WhatsApp Destek